Industrial Heating Solution

Industrial Heating Solution

to firma prezentująca na rynku UE ukraińskiego liderów produkcji kotłów przemysłowych – firm Kriger oraz KotloTurboProm.

Industrial Heating Solution to firma, zajmująca się sprzedażą oraz serwisem gwarancyjnym i  pogwarancyjnym – ukraińskiech liderów produkcji kotłów przemysłowych – firm Kriger oraz KotloTurboProm.

Firma Kriger koncentruje się na produkcji kotłów na biomasę o mocy od 0,3 do 12 mW. Posiada technologię produkcji kotłów na RDF i kogenerację.

Dziś Kriger to:

– ponad 20 lat doświadczenia i badań w dziedzinie technologii grzewczych i energooszczędnych;
– własne biuro projektowe świadczące usługi w zakresie projektowania i opracowywania kosztorysów projektowych budowy i przebudowy obiektów ciepłowniczych;
– własne biuro projektowe, które opracowało około 100 typów urządzeń ciepłowniczych;
– akredytowane laboratorium kontroli jakości urządzeń ciepłowniczych;
– produkcja i sprzedaż kompleksowego wyposażenia kotłowni:

• kotły wodne na paliwa stałe o mocy do 12 MW;
• kotły na paliwo stałe pracujące na wodzie przegrzanej o mocy do 12 MW;
• kotły parowe na paliwo stałe o wydajności do 24 ton pary/h;
• kotły na paliwo stałe pracujące na wysokotemperaturowym organicznym nośniku ciepła (OHC) o mocy do 12,0 MW;
• rozbudowane piece na paliwa stałe o mocy do 12 MW;
• ekonomizery;
• zmechanizowane magazynowanie i zaopatrzenia paliwem;
• systemy automatycznego czyszczenia powierzchni wewnętrznych kotłów i obsługi popiołu;
• systemy oczyszczania spalin;

– prace budowlane, instalacyjne i rozruchowe oraz serwis gwarancyjny i serwisowy kotła i urządzeń technologicznych produkowanych przez Kriger zgodnie z wymaganiami norm europejskich i krajowych;
– produkcja i sprzedaż biopaliw z paliw lokalnych wg warunków technicznych; logistyka dostaw;
– produkcja i sprzedaż dostaw energii cieplnej, pary i gorącej wody do kotłów na paliwo stałe firmy Kriger z wykorzystaniem odnawialnych źródeł energii.

Zdolność produkcyjna przedsiębiorstwa posiada sprzęt najlepszych światowych producentów (VANAD z Czech, FRONIUS z Austrii, HYPERTHERM z USA, DAVI z Włoch, HACO z Belgii). Zastosowanie nowoczesnych technologii (technologia zgrzewania orbitalnego płyt rurowych, malowanie proszkowe metali, precyzyjne odlewanie gotowych modeli, zastosowanie betonu żaroodpornego), ciągłe doskonalenie produkowanych przez nas wyrobów, rozbudowa linii modelowej o nowoczesne oprogramowanie 3D, kapitał intelektualny wysoko wykwalifikowanych specjalistów naszych przedsiębiorstw zapewnia wysoką jakość i niezawodność wytwarzanych produktów.

Wszystkie wyroby firmy Kriger posiadają certyfikaty zgodności UE, Ukrainy, Republiki Białorusi, Federacji Rosyjskiej, a przedsiębiorstwo posiada wszystkie niezbędne pozwolenia na budowę kotłowni pod klucz. Kriger wdraża system zarządzania jakością według wymagań międzynarodowej normy ISO 9001:2015. Certyfikacja została przeprowadzona zgodnie z zatwierdzoną metodologią TÜV NORD CERT.

Oddzwonić Wypełnij zapytanie
Callback